неділя, 13 листопада 2011 р.

Вибір між протезуванням зубів та імплантацією

Вибір між протезуванням зубів та імплантацією



Інший варіант протезування зубів - незнімний протез.Коли дефект поодинокий, часто встановлюють мостовідний протез. 



Вони різні за технологією виготовлення, але всі є штучними зубами, які підвішуються між двома сусідніми, здоровими зубами. При цьому, навантаження під час жування розподіляється між «мостовими опорами».

 


Якщо втрачено кілька зубів


У ситуації, коли втрачено кілька зубів, широко застосовуються бюгельні протези, які володіють прекрасною стійкістю і лікувальними властивостями. На сьогоднішній день, имплантация зубов є альтернативним методом протезування. Імплантація має певні позитивні й негативні сторони, але більш важливим фактором, безсумнівно, є показання та протипоказання до установки імплантів.

Показання для імплантації зубів:


• Одиничний дефект зубного ряду. 

• Включений дефект зубного ряду (дірка між зубами). 

• Кінцевий дефект зубного ряду.

• Відсутність деякої кількості зубів.

Протипоказаннями до імплантації є:


• Цукровий діабет. 

• Онкологічні захворювання. 

• Ішемічна хвороба серця. 

• Порушення згортання крові. 

• Гіпертонічна хвороба. 

• Хвороби центральної нервової системи.

• Ревматизм та інші. 



І, звичайно, слід пам'ятати про таке поняття, як міні-імплантат, який не так травматичний, менш дорогий і застосовується для змішаних протезів, таких як: «імплантат і знімний протез», «імплантат і незнімний протез». 







Імплантація зубів або протезування зубів?

Імплантація зубів або протезування зубів?

 

Отже. Стоматолог радить вам встановити протез. Безсумнівно, ця рекомендація пов'язана зі станом ваших зубів. Що ж вибрати: класичне протезирование зубов або імплантацію зубів?

У випадку, коли зуб відновленню не підлягає (якщо зруйнована і коронка, і корінь), імплантація зубів є обов'язковим варіантом. Якщо ж зуб частково збережений, то в імплантації немає сенсу.



Сьогодні медицина позиціонується як органозберігаюча, тому у випадку. Якщо зруйнована лише коронкової частини зуба, не варто піддаватися спокусі видалити частину для установки імплантату. У таких випадках проводиться мікропротезування або установка коронок. Так що вибір між імплантацією зубів і протезуванням зубів виникає тільки при повній відсутності зуба.

 

Що вибрати? Що рекомендує стоматология Киева?

Важливо пам'ятати, що не вчасно проведене відновлення зубного ряду розвиває перевантаження пародонту інших зубів, призводить до патологічної стираемости зубної емалі, порушення механіки щелепної системи.

В такому випадку необхідним є відновлення не тільки структури, але і функції, а це можна зробити різними методами. Саме тому у пацієнтів, яких деформований зубний ряд, завжди виникає вибір між протезуванням зубів та імплантацією зубів.

 

Якщо є необхідність в имплантации зубов

При необхідності імплантації зубів, Київ і сучасні клініки пропонують вибір, що складається з імплантатів, незнімних протезів або знімних протезів.

У випадку віддаленого зуба, імплантація зубів не завжди є правильним вибором.Існують інші методи протезування зубів: знімні протези, мостовидні протези і так далі.

Про встановлення імплантатів варто говорити при наявності трьох умов: показаннями до імплантації зубів, відсутності протипоказань і наявності бажання пацієнта. 


Протезирование зубов

Найпростішим варіантом протезування зубів є знімний протез.У ситуації, коли у пацієнта частково відсутні зуби, найчастіше, показані часткові пластинкові знімні протези, виготовлені з пластмаси без технологічно складних опорно-утримуючих елементів. Чим простіше технологія, тим менше можливих відхилень і порушень. Чим більше кількість проблем в ротовій порожнині, тим збільшується вірогідність використання знімних протезів.


Наступним фактором, який визначає рекомендації по установці знімних протезів, є неможливість або небажання пацієнта дотримуватися суворі норми гігієни. Однак установка знімного протеза може бути невідповідною з точки зору професії або особливостей життя пацієнта, у тому числі окремих естетичних моментів. Загалом, знімне протезування зубів є непоганим варіантом по співвідношенню ціна/якість.


четвер, 10 листопада 2011 р.

Вибір брекетів

Види брекетів - плюси і мінуси

Буває, що одного разу посміхнувшись собі у дзеркалі, людина виявляє, що посмішка його не влаштовує. Причиною тому може бути нерівний зубний ряд або ж неправильний прикус. Сьогодні людині зробити свою посмішку ідеальної дуже просто - сучасна стоматология киев, кваліфіковані ортодонти і різні системи корекції зубів (брекети) допоможуть втілити в життя мрії про чудової усмішці.
Брекеты цены яких не є дуже низькими, являють собою складні ортодонтичні механізми, які використовуються при корекції положення зубів і порушення прикусу. Фіксуються брекети за допомогою спеціального клею ортодонтичного на поверхню зубів. 
Брекети мають пази, в які кріпиться ортодонтична дуга.Її опір при фіксації брекетами на зубах викривлених і є силою, яка вирівнює зубний ряд.

Існує багато різних різновидів брекет-систем. Кожна з них має як позитивні, так і негативні сторони. Основними видами брекетів є вестибулярні (що встановлюються із зовнішнього боку зубного ряду) і лінгвальні (що встановлюються з внутрішньої сторони).